Przejdź do

Realizujemy krótko- i długoterminowy wynajem pojazdów ciężarowych, dostawczych i naczep. Koszty związane z eksploatacją i utrzymaniem pojazdów są przenoszone na DBK Rental (z wyjątkiem kosztów paliwa i zatrudnienia kierowcy).

Oprócz wynajmu w standardowych okresach z jednolitą ratą w każdym miesiącu, oferujemy elastyczne rozwiązania w przypadku długości obowiązywania kontraktu. Jesteśmy także gotowi dostosować naszą flotę do oczekiwań i specyfiki biznesu klienta.

Jakie są korzyści
z wynajmu pojazdów?

Specjalistyczne doradztwo
ze strony specjalistów DBK Rental

Pomożemy Ci wybrać pojazdy dostosowane do Twoich potrzeb biznesowych.

Jakie są korzyści z
wynajmu pojazdów?

Dla firm transportowych i dystrybucyjnych, oczekujących dużej i jednolitej floty z kompleksową obsługą serwisową w kraju i za granicą, oraz przedsiębiorstw szukających doraźnych rozwiązań wynikających z nadwyżki zleceń i gorącego sezonu na rynku.

Optymalne zarządzanie
zleceniami

Wynajem stanowi świetne rozwiązanie przy dynamicznie zmieniającym się rynku.

Oszczędność
czasu i środków

Zarządzasz firmą, pracujesz nad kolejnymi zleceniami, a w tym czasie my zajmujemy się Twoją flotą i jej serwisem, wynajem auta dostawczego nigdy nie był tak prosty.

Zachowanie zdolności
inwestycyjnych

Wynajmując flotę pojazdów, nie blokujesz własnego kapitału i nie masz problemu z utratą wartości nabytych pojazdów. To bezpieczne rozwiązanie, gdy planujesz w przyszłości nowe inwestycje.

Łatwiejsze zarządzanie
budżetem firmy

Gdy korzystasz z wynajmu, Twoje koszty użytkowania są stałe, zaplanowane i zagwarantowane z wyprzedzeniem w ramach umowy.

Obsługa posprzedażna

Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z eksploatacją floty – ewentualne awarie i serwis pojazdów leżą po stronie DBK Rental.

Branże naszych klientów

Transport
i logistyka

Przewozy
specjalistyczne

Budownictwo

Produkcja
i dystrybucja

Handel
i usługi

Usługi kurierskie

Produkcja
przemysłowa

Usługi
publiczne

Wynajem „długokomfortowy” DBK Rental

Dzięki naszej ofercie przedsiębiorcy mogą stale korzystać z nowych pojazdów, których eksploatacja nie jest uciążliwa i nie generuje wysokich kosztów napraw. W wariancie krótkoterminowym pozwala rozwiązać nagłe problemy z flotą albo zrealizować bardziej ambitne zlecenia, wymagające od przedsiębiorstwa wykonania dodatkowych zadań transportowych w szybkim czasie. Średnio- i długoterminowy wynajem to rozwiązanie, które zapewnia nie tylko wygodę.

Przedsiębiorca oszczędza czas i minimalizuje nakłady pracy na utrzymanie floty w pełnej gotowości do działania. Zajmuje się jedynie zarządzaniem, koncentrując się na optymalnym wykorzystaniu środków transportu.

Kompleksowa oferta

... lub wyszukaj ofertę idealną dla siebie