Przejdź do
Flota Pojazdy ciężarowe

Wśród pojazdów ciężarowych na wynajem oferujemy sprawdzone modele do dystrybucji.

Stawiamy na wiodące marki aut ciężarowych takie jak DAF i MAN – ich modele charakteryzują się trwałością, dużym komfortem użytkowania dla kierowcy oraz odpowiednią ładownością przy zachowaniu niskiej masy własnej.

W tym segmencie proponujemy naszym klientom wynajem samochodów ciężarowych DAF LF oraz MAN TGL.

MAN TGL

Wyjątkowa zwrotność i zwinność, które wynikają z krótkiego rozstawu osi, to cechy, które przydadzą się podczas przewozu towarów w miastach.

Duża ładowność oraz pojemność ładowania sprawią, że sprosta każdym zadaniom w miejskiej dystrybucji.

Lekki i nowoczesny silnik ogranicza zużycie paliwa do minimum, zapewniając przy tym znakomitą dynamikę jazdy.

Moc silników: 160 KM-250 KM,

  • Kabina C – krótka szoferka do zastosowania w ruchu lokalnym i dystrybucyjnym oraz trakcyjnym, bardzo niski stopień wejściowy i szeroko otwierane drzwi, na życzenie: podwójne siedzenie pasażera, dostępna również wersja wydłużona kabiny kierowcy
  • Kabina L – długa kabina kierowcy: idealna do zastosowania w ruchu lokalnym i dystrybucyjnym oraz trakcyjnym, elastyczna możliwość montażu nadbudowy, niewielka wysokość wejścia, optymalne manewrowanie dzięki małej szerokości, duży ciężar użyteczny.
  • Kabina LX – wąska szoferka z dachem o podwyższonej wysokości: idealna do zadań specjalnych w krajowym transporcie dalekobieżnym, elastyczne zastosowanie, optymalna do transportu ciężkich ładunków, montowane seryjnie wygodne łóżko na czas przerw i wypoczynku.
  • Doka (kabina podwójna) – wydłużona szoferka jako podwójna kabina z czterema drzwiami i sześcioma miejscami siedzącymi (opcjonalnie siedem miejsc siedzących), ładunek i zespół pracowników mogą być transportowani w tym samym pojeździe, specjalnie przystosowana dla przedsiębiorstw rzemieślniczych, komunalnych czy sił reagowania, uwzględnione przepisy UVV (przepisy o zapobieganiu nieszczęśliwym wypadkom) oraz wymogi organizacji branżowych.

DAF LF

Niska masa własna, a co za tym idzie wysoka ładowność, (najwyższa w swojej klasie) pozwalają na efektywne wykorzystanie możliwości zabudowy.

W najdłuższej wersji istnieje możliwość montażu największego w tej klasie zbiornika paliwa (1240), dzięki czemu zyskujemy jeszcze większy zasięg, mniejszą częstotliwość tankowania, mniej przestojów i finalnie – efektywniejszy transport.

Szeroki wachlarz rozstawów osi oraz innowacyjna konstrukcja podwozia ułatwiająca montaż różnego rodzaju zabudów umożliwiają dopasowanie się do potrzeb klienta.

Ergonomiczna i komfortowa kabina zapewni idealne warunki pracy każdemu kierowcy.

Dostępne wersje silnikowe:

  • Lekka dystrybucja: 180 KM-210 KM (12t);
  • 260 KM (najpopularniejszy w dystrybucji),
  • Na zamówienie klienta oferujemy również wersję 290 KM.
* Wymagane
Sprawdź Politykę prywatności Grupy DBK