Przejdź do
Flota Ciągniki siodłowe

Specjalizujemy się w wynajmie ciągników siodłowych do transportu międzynarodowego.

Dysponujemy jedną z największych flot ciągników siodłowych na wynajem w Polsce i Europie. Stawiamy na najlepsze rozwiązania, dlatego naszym klientom proponujemy sprawdzone marki oraz modele, które zapewnią obsługę zleceń na najwyższym poziomie.

Dostępne modele: DAF, MAN oraz Volvo.

Ciągniki MAN TGX

MAN TGX to jeden z najczęściej wybieranych modeli wśród naszych klientów.

Charakteryzuje się wysoką niezawodnością, nowoczesnym designem wnętrza, różnorodnością wariantów i opcji.

Nowoczesne silniki zapewniają wysoką wydajność i ekonomiczność, zaś aerodynamiczny kształt kabiny pozwala obniżyć zużycie paliwa, a co za tym idzie obniża koszty eksploatacji pojazdu.

Jedna z największych kabin w swojej klasie, wyposażona w wiele półek oraz rozwiązań wpływających na ergonomię miejsca pracy kierowcy. Wysoki komfort jazdy i wypoczynku.

Kabiny: XXL

Silnik: 460, 470 i 510 KM

Ciągniki DAF XF

Wysokiej klasy silniki oraz nowoczesne skrzynie zastosowane w DAF XF gwarantują niskie zużycie paliwa oraz wysoki moment obrotowy w każdych warunkach.

Model ceniony za przestronną kabinę z dużą ilością schowków i bogatym wyposażeniem, która zapewnia wysoki poziom komfortu kierowcy nawet w najdłuższej trasie.

Nowoczesny wygląd sprawia, że auto wyróżnia się na tle konkurentów i przyciąga wzrok.

Kabiny:

  • Super Space Cab,
  • Space Cab

Wysokość ramy:

  • lowdeck,
  • standard

Silniki: 480 KM oraz inne opcje dostępne na zamówienie klienta

Ciągniki Volvo FH 4×2

Ekspert w transporcie długodystansowym, oferujący komfort, bezpieczeństwo i opłacalność.

Dopracowane kształty spojlerów oraz kabiny, przyczyniają się do zmniejszenia oporów powietrza, a co za tym idzie, do efektywniejszego wykorzystania każdej kropli paliwa.

Ergonomicznie zaprojektowana kabina gwarantuje wyjątkową przestrzeń wewnątrz, nawet w przypadku wysokich kierowców – wysokość kabiny to 220 cm od pokrywy silnika.

Skrzynia I-Shift z biegami pełzającymi oraz system I-see analizujący dane o topografii drogi, zapewniają oszczędność paliwa i najefektywniejszą pracę silnika – w każdej sytuacji na drodze.

Wszystkie silniki Volvo Trucks spełniają normę emisji spalin Euro 6, gwarantując przy tym niskie spalanie oraz wysoką wydajność.

Kabiny:
Globetrotter XL

Wysokość ramy:

  • lowdeck
  • standard

Silniki:

460/500 KM oraz inne opcje dostępne na zamówienie klienta

* Wymagane
Sprawdź Politykę prywatności Grupy DBK