Przejdź do
Elektryczny Crafter z DBK Rental na testach

ROHLIG SUUS Logistics testuje elektryka od DBK Rental

Volkswagen e-Crafter, elektryczny pojazd dostawczy we flocie DBK Rental, został bardzo pozytywnie oceniony podczas testów w obszarach śródmiejskich u naszego klienta, firmy ROHLIG SUUS Logistics S.A. We wrześniu ubiegłego roku elektryczny dostawczak zjechał z linii produkcyjnej fabryki we Wrześni, a od połowy grudnia przemierzał warszawskie ulice.

Jak e-Crafter sprawdza się podczas codziennej pracy?

Nasz klient, firma ROHLIG SUUS Logistics S.A., to kompleksowy operator logistyczny, który stawia na nowoczesne, proekologiczne rozwiązania w transporcie. Testowany samochód doskonale poradził sobie z codzienną obsługą kanału e-commerce, który wymaga zapewnienia sprawnej i skutecznej dostawy – także ciężkich towarów w ścisłym centrum miast. Jest to niewątpliwa zaleta e-Craftera – brak ograniczeń typowych dla standardowego pojazdu, a co za tym idzie możliwość parkowania w centrum miasta i poruszania po buspasach.

Komfort jazdy przede wszystkim!

Odczuwalną różnicą podczas podróży elektrykiem – w porównaniu do pojazdu zasilanego ON – jest zdecydowanie większy komfort jazdy. Samochód po drodze porusza się cicho, jest zwrotny, a przyspieszanie jest płynne. Wnętrze zaprojektowano ergonomicznie – wrażenie robią duża liczba schowków oraz łatwość dostępu do kluczowych elementów. Do tego dochodzą duże lusterka i liczne systemy bezpieczeństwa, które wspomagają manewrowanie w centrum miasta (m.in. czujniki parkowania i kamera cofania). To wszystko wpływa na bardzo wysoki komfort pracy kierowcy.

Elektromobilność z flotą DBK Rental

Kupić czy wynająć? Od zakupu pojazdów elektrycznych odstraszają ich wysokie ceny. Rozwiązaniem jest wynajem – krótko bądź długoterminowy – w DBK Rental, który stwarza wiele możliwości dla klientów z branży TSL. W naszej flocie stawiamy na nowoczesne i sprawne pojazdy, ale także szukamy alternatywnych rozwiązań, wprowadzając do floty samochody ekologiczne. Wszystko po to, aby zaproponować klientom pakiet wygodnych i elastycznych rozwiązań, które zapewnią im mobilność.

Interesuje Cię wynajem pojazdu elektrycznego?  Zapytaj w DBK Rental  + 48 660 123 000

 

Artykuły przypięte

130 nowych ciągników Volvo we flocie DBK Rental!
130 nowych ciągników Volvo we flocie DBK Rental!

Na początku roku ogłaszaliśmy dołączenie do floty DBK Rental mocnych graczy w postaci ciągników siodłowych marki Volvo. Dziś śpieszmy z informacją, że w dn. 15.12.2020 r. w siedzibie Volvo Trucks Polska Sp. z o.o. w Młochowie nastąpiło...