Przejdź do
dbk_R_post_1802_v3

Mocny gracz dołącza do floty DBK Rental

Z myślą o klientach poszukujących najbardziej optymalnego rozwiązania do realizacji transportu długodystansowego, w ofercie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego DBK Rental pojawiło się Volvo FH 4×2.

Dbając o komfort kierowców, pojazdy dostępne są w kabinie Globetrotter XL o wysokości 220 cm. Są to modele fabrycznie nowe z silnikami 460. oraz 500-konnymi – gotowe do wynajęcia od ręki. Przypadną do gustu szczególnie przedsiębiorcom, których firma specjalizuje się w transporcie międzynarodowym, ponieważ to właśnie na dłuższych trasach najbardziej odczuwalna jest oszczędność paliwa, jaką zapewnia ten model.

Obecnie flota ciągników siodłowych Volvo FH w DBK Rental liczy kilkadziesiąt pojazdów, ale docelowo będzie ich kilkaset. To element strategii DBK Rental zmierzającej do zapewnienia klientom możliwości wyboru spośród co najmniej trzech marek w każdym segmencie pojazdów.

Zapytaj o ofertę: TUTAJ

Artykuły przypięte

Świat się zatrzymał… ale nie dla wszystkich.
Świat się zatrzymał… ale nie dla wszystkich.

Nie wszyscy mogą skorzystać z możliwości #ZostańWdomu. Nie wszyscy mogą #PracowaćZdalnie. Są osoby, dla których priorytetem jest sprawienie, aby łańcuch dostaw był silniejszy niż kiedykolwiek. Pracownikom transportu – kierowcom, magazynierom,... 

Zespół DBK Rental daje radę
Zespół DBK Rental daje radę

Szanowni Państwo Ze względu na wyjątkową sytuację, we wszystkich oddziałach #DBKRental wdrożyliśmy nadzwyczajne procedury higieny i bezpieczeństwa, ale również dodatkowej obsługi klientów. Zapewniamy bezpieczeństwo naszym pracownikom i...