Przejdź do
retal-fleet-1110×600

DBK Rental z nagrodą Fleet Derby 2020

Dobiegła końca dziewiąta edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby 2020. Miło nam poinformować, że w kategorii: PRODUKT/ USŁUGA FLOTOWA, podkategoria: Wynajem długoterminowy (CFM), zwycięzcą został DBK Rental!

 

Oficjalne ogłoszenie wyników i uroczyste ręczenie statuetek Fleet Derby odbyło się 23 czerwca 2020r. w Warszawie. Nagrodę odebrał Łukasz Chyliński, Prezes Zarządu DBK Rental – Zwycięstwo w kategorii wynajem długoterminowy jest dla nas motywacją do dalszej pracy, ale również potwierdzeniem, iż to w jaki sposób kreujemy rynek wynajmu pojazdów użytkowych w Polsce, jest właściwe. Specjalizujemy się w wynajmie długoterminowym, który jest naszym flagowym produktem, ale realizujemy mnóstwo projektów z zakresu średnio i krótko-terminowego wynajmu. Dzięki temu doświadczeniu, w wynajmie długoterminowym, jesteśmy w stanie stworzyć produkty szyte na miarę potrzeb naszych klientów, charakteryzujące się elastycznością i indywidualnym podejściem. A dodatkowo dzięki rozbudowanej, wielomarkowej sieci autoryzowanych warsztatów, nasi klienci mogą być pewni tego, że w tych trudnych czasach ich pojazdy będą mieć zagwarantowaną pełną mobilność – powiedział podczas gali wręczenia nagród, Łukasz Chyliński.

Plebiscyt Fleet Derby 2020 odbywał się przez 6 miesięcy, od stycznia do czerwca br., wyłącznie on-line, za pośrednictwem strony www.fleetderby.pl. Organizatorem gali i plebiscytu była redakcja miesięcznika „Fleet”. Swoje produkty i usługi zgłosiło aż 59 firm, a we wszystkich kategoriach oddano 170 000 głosów. Nagrody przyznano w 6 kategoriach: Osobowość Flotowa, Fleet Manager Roku, Napędy alternatywne (z podziałem na 4 podkategorie), Elektromobilność (3 podkategorie), Produkt/ Usługa Flotowa z 21 podkategoriami produktowymi oraz Motoryzacyjna Marka Flotowa (z podziałem na samochody osobowe i użytkowe).

Pragniemy tu podkreślić, że nagrodę flotową otrzymaliśmy dzięki Wam i Waszym głosom, za co bardzo dziękujemy!

Fot. Przemek Dobrosławski/ Magazyn Fleet

Artykuły przypięte

Czy wynajem jest idealnym rozwiązaniem dla kurierów?
Czy wynajem jest idealnym rozwiązaniem dla kurierów?

Czy kurierzy, którzy jeżdżą od rana do wieczora, mają jeszcze czas na zajmowanie się obsługą samochodu? Przy rosnącej popularności zakupów online to pytanie retoryczne. Liczą się rozwiązania oszczędzające czas i uproszczające pracę –... 

Hama Polska z flotą Mercedesów
Hama Polska z flotą Mercedesów

Ponad 200 nowych Actrosów 1851 dołączy do kilkutysięcznej floty HAMA Polska, firmy specjalizującej się w wynajmie pojazdów użytkowych. To jeden z elementów ramowej umowy o współpracy z Mercedes-Benz Trucks Polska, którą w marcu podpisali...