Przejdź do
1-8990

Bakoma wybiera pojazdy w wynajmie DBK Rental

Grupa DBK oraz Bakoma rozpoczęły współpracę w zakresie wynajmu długoterminowego pojazdów użytkowych, które zasilą flotę producenta wyrobów mlecznych.

Bakoma zdecydowała się na wynajem długoterminowy pojazdów, które posłużą w dystrybucji przetworów mlecznych. W pierwszej partii Grupa DBK przekazała firmie 5 zestawów z segmentu ciężkiego – ciągniki siodłowe MAN wraz z naczepami chłodniczymi, które zostały dodatkowo wyposażone w reklamę wymienną produktów Bakoma.

To pierwsza partia pojazdów, która trafi do Bakomy w ramach wynajmu DBK Rental. Kolejnymi zestawami, które już wkrótce zasilą flotę, będą cysterny do transportu mleka na podwoziach MAN.

W ramach wynajmu długoterminowego DBK Rental zostanie zapewniona kompleksowa obsługa wynajętych pojazdów, uwzględniając ubezpieczenie, serwis opon, usługi serwisowe i pojazdy zastępcze.

– Cieszymy się, że firma Bakoma zdecydowała się skorzystać z usług DBK Rental, jednocześnie jesteśmy świadomi, że Bakoma, wiodący polski producent galanterii mlecznej, od lat stawia na najwyższą jakość – mówi Łukasz Chyliński, dyrektor zarządzający DBK Rental w Grupie DBK. – Podobnie nasza firma, jako czołowy dostawca usług wynajmu w segmencie pojazdów użytkowych w Polsce, przede wszystkim stawiamy na jakość naszych usług, co dzięki rozbudowanej sieci własnych warsztatów na terenie całego kraju przekłada się na maksymalne wykorzystanie floty oraz pełną mobilność pojazdów w całym okresie trwania umowy. Jesteśmy przekonani, że sprostamy wymaganiom firmy Bakoma i tak samo wierzymy również, że w najbliższym czasie liczba pojazdów DBK Rental we flocie firmy Bakoma wzrośnie.

Artykuły przypięte

20 DAFów dla Europe Group
20 DAFów dla Europe Group

Firma Europe Group Sp. z o.o, jedna z największych firm transportowych na Dolnym Śląsku, odebrała we wrocławskim oddziale DBK Rental 11 ciągników DAF XF 480 SSC z 20 zamówionych. Pojazdy wynajęte przez Europe Group na okres 3 lat, zasilą flotę... 

EFL strategicznym partnerem Grupy DBK
EFL strategicznym partnerem Grupy DBK

29 maja 2020 roku w Warszawie Europejski Fundusz Leasingowy (EFL) podpisał umowę nabycia 70% udziałów w HAMA Polska i tym samym został strategicznym partnerem Grupy DBK, do której należy przejmowana spółka. HAMA Polska pod marką DBK Rental oferuje... 

10 DAF-ów XF dla Łukaszewski Trans od DBK Rental
10 DAF-ów XF dla Łukaszewski Trans od DBK Rental

Flota firmy Łukaszewski Trans, 8 maja br., powiększyła się o 10 DAF-ów XF w wynajmie długokomfortowym DBK Rental! A my już teraz możemy zdradzić, że w czerwcu Pan Sławomir odbiera od nas kolejne DAF-y. Dla Pana Sławomira Łukaszewskiego oczywista...