Przejdź do
1-8990

Bakoma wybiera pojazdy w wynajmie DBK Rental

Grupa DBK oraz Bakoma rozpoczęły współpracę w zakresie wynajmu długoterminowego pojazdów użytkowych, które zasilą flotę producenta wyrobów mlecznych.

Bakoma zdecydowała się na wynajem długoterminowy pojazdów, które posłużą w dystrybucji przetworów mlecznych. W pierwszej partii Grupa DBK przekazała firmie 5 zestawów z segmentu ciężkiego – ciągniki siodłowe MAN wraz z naczepami chłodniczymi, które zostały dodatkowo wyposażone w reklamę wymienną produktów Bakoma.

To pierwsza partia pojazdów, która trafi do Bakomy w ramach wynajmu DBK Rental. Kolejnymi zestawami, które już wkrótce zasilą flotę, będą cysterny do transportu mleka na podwoziach MAN.

W ramach wynajmu długoterminowego DBK Rental zostanie zapewniona kompleksowa obsługa wynajętych pojazdów, uwzględniając ubezpieczenie, serwis opon, usługi serwisowe i pojazdy zastępcze.

– Cieszymy się, że firma Bakoma zdecydowała się skorzystać z usług DBK Rental, jednocześnie jesteśmy świadomi, że Bakoma, wiodący polski producent galanterii mlecznej, od lat stawia na najwyższą jakość – mówi Łukasz Chyliński, dyrektor zarządzający DBK Rental w Grupie DBK. – Podobnie nasza firma, jako czołowy dostawca usług wynajmu w segmencie pojazdów użytkowych w Polsce, przede wszystkim stawiamy na jakość naszych usług, co dzięki rozbudowanej sieci własnych warsztatów na terenie całego kraju przekłada się na maksymalne wykorzystanie floty oraz pełną mobilność pojazdów w całym okresie trwania umowy. Jesteśmy przekonani, że sprostamy wymaganiom firmy Bakoma i tak samo wierzymy również, że w najbliższym czasie liczba pojazdów DBK Rental we flocie firmy Bakoma wzrośnie.

Artykuły przypięte

Tachografy – zmiany w przepisach
Tachografy – zmiany w przepisach

Przypominamy o zmianach dotyczących tachografów. Już wkrótce zacznie obowiązywać nowa wersja tych urządzeń. Wszystkie samochody posiadające dotychczasowo stosowane tachografy cyfrowe muszą być zarejestrowane na terenie UE w nieprzekraczalnym... 

Krone – nowa autoryzacja serwisowa w DBK Truck Center
Krone – nowa autoryzacja serwisowa w DBK Truck Center

W sieci serwisowej DBK Truck Center dokonujemy napraw wszystkich marek pojazdów ciężarowych, dostawczych i naczep. Jedną z nich jest marka naczep Krone. Serwisy Grupy DBK posiadają autoryzacje do napraw wielu znanych marek, jedną z nich jest Krone....